Peter Hrnčiar.
Teší ma

Prečo so mnou spolupracovať

Inbound
Content marketing

12+ rokov skúseností

Marketingu, tvorbe efektívnych webstránok a všetkému čo s nimi súvisí sa profesionálne venujem od roku 2006. Za túto dobu som úspešne dokončil viac ako 250 projektov. V rôznych pozíciách. Ako account manager, projekt manager, dizajnér, webdeveloper, ale aj analytik a správca.

Domáce aj zahraničné projekty

Pracujem pre významné domáce aj zahraničné spoločnosti. Veľkú časť portfólia tvoria marketingové riešenia realizované v Českej republike (hlavne do roku 2013) a riešenia pre nadnárodné spoločnosti. Posledné roky pracujem predovšetkým pre stredné a malé firmy a pre živnostníkov.

B2C, B2B, živnostníci aj NGO

Vytváram riešenia pre rôzne segmenty trhu. Pracujem pre spoločnosti ponúkajúce produkty zákazníkom, ale aj firmám. Pre živnostníkov, ale aj pre neziskové organizácie. Dokážem vytvoriť efektívne webové riešenia s veľkým, ale aj skutočne malým rozpočtom.

Vlastné projekty, komunita a preklady

Okrem práce pre klientov sa venujem návrhu, tvorbe a dlhodobej prevádzke vlastných webových projektov. Okrem nich významnú časť svojho času venujem komunite a prekladom platformy WordPress, tém a pluginov. Dodnes som preložil viac ako 5000 riadkov textu.

Multiodborové znalosti

Vďaka práci na rôznorodých projektoch pre rôznych klientov som postupne získal množstvo praktických skúseností z viacerých, s marketingom súvisiacich, odborov ako štatistika, predaj, psychológia a design. Tieto skúsenosti a znalosti si pravidelne rozširujem prostredníctvom kurzov a certifikácií. Dokážem tak webové projekty koordinačne pokryť od analýzy až po optimalizáciu a rozvoj.

Medzinárodné certifikácie

Pravidelne sa vzdelávam. Svoje vedomosti a znalosti z marketingu a tvorby webových stránok rozširujem prostredníctvom medzinárodných certifikácií (Google, HubSpot). Posledných 5 rokov ma zaujíma hlavne Inbound marketing, Content marketing a Growth-Driven design. Svoje znalosti plánujem rozšíriť tiež o predaj a email marketing.

Zvučné mená mojich klientov

Čo o mne hovoria
klienti a kolegovia

Milujem kávu, dobré jedlo a svoju prácu

Rád spoznávam nových ľudí, filozofujem o živote, čítam a vstrebávam atmosféru nepoznaných miest. Milujem prírodu, farby sveta, tvary architektúry a šum civilizácie. Občas som nezastaviteľný rečník, inokedy tichý samotár. Som perfekcionista. Vo všetko čo robím. Som Peter Hrnčiar.

Scroll to Top