Kariérny portál pre Wesconi

Kariérny portál pre Wesconi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
So spoločnosťou Wesconi dlhodobo spolupracujeme na optimalizácii a rozvoji ich nových webových stránok. V rámci našej spolupráce som web rozšírili o nové funkcie kariérneho portálu.

Spoločnosť Wesconi svojim partnerom ponúka operatívne konzultačné služby a realizáciu projektového riadenia. Ponuka služieb je úzko spojená s náborom špecializovaných expertov. Okrem stáleho portfólia expertov, spoločnosť stále vyhľadáva nových expertov.

Pre potreby náboru expertov Wesconi používala hlavne sociálne siete a pracovné portály. Ponuka kariéry na pôvodnom webe spoločnosti chýbala. Pri redizajne pôvodného webu sme vytvorenie kariérneho portálu naplánovali hneď do druhého kroku, po spustení základného štartovacieho webu a migrácii dôležitých stránok.

Vlastná ponuka pracovných pozícií je pre spoločnosť dôležitá. Nielen z hľadiska brandingu, ale aj z hľadiska získavania návštevnosti webovej stránky a oslovenia dôležitej časti cieľovej skupiny.

Wesconi

Klient

Typ poskytovanej služby

Druh webovej stránky

Rozširujúce moduly

Kariérny portál na webovej stránke Wesconi

Kariérny portál pre Wesconi

Detail pracovnej ponuky na webe Wesconi

Kariérny portál pre Wesconi
Kariérny portál vytvorený pre spoločnosť Wesconi umožňuje pridávanie pracovných ponúk, v podobe vstupných stránok zameraných na získavanie kontaktov na expertov a uchádzačov. Cez základné administračné rozhranie Wordpressu. Pre potreby pridávania pracovných ponúk som v rámci webovej stránky spoločnosti vytvoril nový typ vlastných príspevkov a ich kategorizáciu. Tie som napojil na vonkajšie rozhranie stránky, prepojil ich s vyhľadávaním, vytvoril vonkajšie stránky položiek zoznamu ponúk a samotné vstupné stránky pre odoslanie cv. Formuláre s možnosťou vloženia životopisu sú samozrejme napojené na ďakovné stránky. Tie smerujú spokojného záujemcu na pracovné sociálne siete s možnosťou jednoduchého sledovania nových ponúk práce v spoločnosti Wesconi.
Peter nám za veľmi krátky čas vytvoril riešenie, s ktorým sme maximálne spokojní. Naše HR oddelenie dokáže pracovné ponuky vytvárať veľmi rýchlo a efektívne. Pracovné ponuky sú prehľadné a ľudia na ne reagujú pozitívne. Kariérny portál zlepšil a zefektívnil viaceré procesy v našej firme. Po úspechu na slovenskej verzii webu sme riešenie implementovali aj na ďalšie jazykové mutácie.
Anna Weissová
Marketing & Public Relations Specialist, Wesconi
Súčasťou riešenia je aj export získaných kontaktov v prehľadnom dátovom formáte. Po úspešnej implementácii riešenia a jeho otestovaní som kariérny portál rozšíril na 4 hlavné jazykové mutácie webovej stránky spoločnosti. Kariéru tak nájdete na anglickej, francúzskej, nemeckej a slovenskej verzi webu Wesconi.

Ukážka mobilnej verzie kariérneho portálu (hlavná stránka, kariéra, detail pracovnej ponuky a formuláru)

Kariérny portál pre Wesconi
Kariérny portál pre Wesconi
Kariérny portál pre Wesconi
Kariérny portál pre Wesconi
Kariérny portál zefektívňuje prácu personálneho oddelenia. Umožňuje jednoduché a rýchle vytváranie pracovných ponúk vrátane ich zobrazenia na hlavnej stránke webu a v sekcii kariéra. Zjednodušuje zdieľanie pracovných ponúk na sociálnych sieťach. A navyše zlepšuje komunikáciu a získavanie kontaktov na expertov, ktorí web spoločnosti už navštevujú.

Zaujal vás tento webový projekt?

Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a kolegami na sociálnych sieťach.

Efektívny web má merateľné výsledky