Osobný web life coacha Michala Lakatoša

Osobný web life coacha Michala Lakatoša
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pre Michala Lakatoša známeho tiež pod menom Môj Osobný Tréner som realizoval hneď dve riešenia. Jednoduchý dočasný blog a následne hlavný osobný web.

Michal Lakatoš je certifikovaný osobný tréner zameraný na zdravý pohyb a tréning s kettlebell. Okrem bežných programov nájdete v jeho ponuke tiež program Trvalá premena. Ten je zameraný na celkovú zmenu životného štýlu a dosiahnutie trvalých výsledkov.

Michal si nechal spracovať svoj osobný web u vývojára, ktorý mu ponúkol riešenie webu na vlastnom redakčnom systéme. Po viacerých predĺženiach termínu dodania hotového webu dostal riešenie, ktoré nezodpovedalo moderným štandardom ani Michalovým požiadavkám.

Dodaný web nielen neodpovedal požiadavkám moderného webového riešenia (rýchlosť načítania webovej stránky, grafické spracovanie, problémové zobrazenie na rôznych zariadeniach, nekvalitné texty a obsah), ale nepôsobil ani dôveryhodne. A dôvera zákazníka je jedným z najdôležitejších piliérov úspešného podnikania.

Po úvodnej analýze existujúceho riešenia som Michalovi navrhol tvorbu nového webu, v dvoch postupných krokoch. Najskôr veľmi rýchle spustenie jednoduchého blogu pre publikovanie obsahu z projektu Trvalé premeny a následne vytvorenie nového osobného webu. S celkovou ponukou služieb a blogom.

Môj Osobný Tréner

Klient

Typ poskytovanej služby

Druh webovej stránky

Rozširujúce moduly

Hlavná stránka redizajnovaného webu

Osobný web life coacha Michala Lakatoša

Pôvodná hlavná stránka

Osobný web life coacha Michala Lakatoša
Toto riešenie vychádzalo zo základnej vstupnej analýzy jedinečnej predajnej výhody a analýzy konkurencie. Základom pre oba weby sa stali trvalé premeny životného štýlu Michalových klientov a Michalove medzinárodné certifikácie. Dôveryhodnosť webu som zvýšil použitím korporátu, moderným, ale zároveň jednoduchým vzhľadom, dobrou čitaľnosťou textov a autentickými fotografiami z osobných tréningov a workshopov. Michalov dočasný web bol spustený do dvoch týždňov od vstupnej analýzy. Následne som začal pracovať na informačnej architektúre Michalovho osobného webu.
Oceňujem a odporúčam Petra Hrnčiara pre jeho absolútne profesionálny pristup, precízne spracovanie s dôrazom na komplexnosť riešenia projektu, tak aby kroky vykonané v kontexte aktuálnych potrieb webu, nebránili v budúcnosti jeho prípadnému rozšíreniu. Odborné rady v priebehu vývoja webu, ale aj po jeho ukončení, sú pre mna neoceniteľným bonusom našej spolupráce.
Michal Lakatoš
Zakladateľ Mojosobnytrener.sk
Pre hlavný, rovnako ako pre dočasný web som zvolil platformu WorpPress. Použil som podobnú tému ako v prípade webu Radyactive. Michal je totiž jedným z členov tímu a na základe použitia podobných prvkov a navigácie sa nám podarilo weby vzájomne vizuálne prepojiť (klient rozpozná podobný rukopis tvarov a písma, rovnako ako aj ostatných členov tímu z autentických fotografií). Po návrhu a spustení štartovacieho webu, som na stránku premigroval ostatný dôležitý obsah a články z dočasného webu.

Porovnanie mobilnej verzie nového webu a pôvodnej neresponzívnej verzie

Osobný web life coacha Michala Lakatoša
Osobný web life coacha Michala Lakatoša
Osobný web life coacha Michala Lakatoša
Osobný web life coacha Michala Lakatoša
Vytvorenie dočasného webu za krátky čas, poskytlo dostatok priestoru pre tvorbu hlavného osobného webu. Vďaka použitiu platformy WordPress sa web jednoducho spravuje, je rozšíriteľný a nie je viazaný na jedného autora. Michal na webe pravidelne publikuje zaujímavý obsah a príbehy svojich klientov. Vstupné stránky a formuláre konzultácie mu prinášajú nových záujemcov. Tých pomocou vlastných postupov premieňa na spokojných zákazníkov. Web splnil to čo od neho Michal očakával. Je moderný, responzívny, dôveryhodný a navyše sa ľahko spravuje.

Zaujal vás tento webový projekt?

Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a kolegami na sociálnych sieťach.

Efektívny web má merateľné výsledky